ZÁZRAK SKUTEČNÉHO SETKÁNÍ - seminář vytváření komunity, kde můžete osvobodit sami sebe

01.05.2018 14:32

Tentokrát netradičně v přírodě!

Zveme vás ke společnému dobrodružství, spojení mezilidských procesů a hlubokého sdílení v kruhu, ve kterém vás Hana a Matthias budou provázet spirituální zkušeností skutečného setkání s druhými a především se sebou samým.
 
 
 
Blízké vztahy doprovázené smysluplnou komunikací se mohou dít pouze tam, kde jsou lidé ve „stavu skutečné komunity“. Častou komunikační strategií bývá přizpůsobování, upozadění se, boj, soutěživost, srovnávání, aj. Cesta k autentické a respektující komunikaci vyžaduje ochotu lidí vnímat se navzájem, naslouchat si, být upřímný k sobě i ostatním, být otevřený, sdílet sebe a své zkušenosti, i mlčet, když zde není nic k řečení, ... Pak je zde šance v kontaktu s druhými prožít pravdivé hluboké setkání, které ve svém důsledku vede k přijetí, léčení a lásce.
 
  • KDY: 20. – 22. 7. 2018
  • KDE: Lorien (Nenačovice 80, Beroun)
  • CENA: za facilitaci DOBROVOLNÁ odměna + jídlo, ubytování (1060 Kč) + společné podílení se na nákladech (20 000 Kč/ cca 1000 Kč na účastníka)
  • PRŮVODCI: Hana Perglerová, Matthias Backhausen
  • KONTAKT: Hana Perglerová, tel. +420 608 114 553, email: info@hanaperglerova.cz
PŘIHLÁŠKA K VYPLNĚNÍ ZDE!
 
Přihlašte se do 25. 6. 2018 a ušetřete 500 Kč z ceny za náklady !!!  Počet míst je omezen, doporučujeme přihlásit se včas.
 
 
Vytváření skutečné komunity - Community Building Workshop (CBW) vyvinul Scott M. Peck, americký psychiatr a autor bestselleru "Nevyšlapanou cestou". CBW je experiment a dobrodružství, ve kterém znovu-vytváříte sebe a objevujete ostatní. Naučíte se mnoho o skupinové dynamice, komunikaci a především o sobě. Je to otevřený zážitkový skupinový proces, který učí pravdivou, autentickou a udržitelnou komunikaci.
 
Vize S. Pecka: "V mém srdci je touha po míru ve světě. Vzhledem k ranám a odmítnutím, které jsme utržili v minulých vztazích, se bojíme podstoupit riziko odzbrojit sami sebe. V našem strachu opomíjíme sen po autentickém společenství a bereme ho pouze jako vizionářský. Ale existují cesty, podle kterých se lidé mohou vrátit zase k sobě, a díky kterým se staré rány mohou uzdravit. A to je posláním seminářů Vytváření společenství/ Community Building, učit tyto principy - aby se naděje stala opět reálnou – a tuto vizi doopravdy uskutečnit ve světě, který téměř zapomněl, co to znamená nádhera být člověkem." S. Peck