VYTVÁŘENÍ SPOLEČENSTVÍ: cesta do jiného světa

30.04.2018 07:42
Kdy: pátek 15. 6. 17:00 - neděle 17. 6. 16:00 2018
Kde: Tibet Open House, Praha 1, Školská 693/28
 
intenzivní zážitkový seminář podle Scotta M. Pecka 
 
Zveme vás do procesu s otevřenou, pravdivou a respektující komunikaci. Je to dobrodružná cesta, během níž objevujete sebe a  druhé, nástrahy, stíny a nečekaná překvapení, a hledáte, jak překlenout vzájemné odlišnosti. Pocit společenství vzniká skrze upřímnou, opravdovou komunikaci. K tomu patří: být teď a tady se svými pocity, připravenost vyjádřit vlastní pravdu a odvaha ukázat se i ve své zranitelnosti. Mnoho se naučíte o skupinové dynamice, komunikaci, konfliktech, o sobě samých a o rozdílných perspektivách druhých. 
 
 
V rámci semináře není cílem vytvořit trvalou komunitu, ale v bezpečném prostředí si vyzkoušet nejrůznější úskalí komunikace a skupinového chování. Cílem je zažít a osvojit si principy vytváření opravdového společenství, v němž vyniká individualita jednotlivců a zároveň vzniká prostor pro vzájemné pochopení a přijetí.
 
Seminář je vhodný jak pro jednotlivce se zájmem o osobnostní růst, tak pro členy nejrůznějších týmů, organizací a skupin, kteří chtějí do svých vztahů přinést více uvědomění, autentičnosti a plodné spolupráce
 
SEMINÁŘ JE URČEN PRO TY, KDO TOUŽÍ:
  • zažít velmi netradiční workshop s dynamickým průběhem
  • učit se skrze zážitek, vlastní poznání a sdílení
  • nacházet cesty, jak zlepšit své osobní vztahy
  • spolupracovat ve skupině, která rozvíjí potenciál každého člena
  • přijímat a přemosťovat vzájemné rozdíly
  • produktivně řešit konflikty
  • odložit své staré a nefunkční vzorce
  • rozvíjet autentickou a respektující komunikaci
  • sázet do svého okolí sazeničky, ze kterých může vyrůst jiný svět 
CENA: 2700 Kč při uhrazení zálohy 1700 Kč do 1. 6. 2018, poté 3200 Kč. 
Sleva 500 Kč pro toho, kdo přivede dalšího účastníka. Počet míst je omezen! Přihlašujte se proto včas.
 
KONTAKT a další informace: Ing. Pavel Holubec, Ph.D | pavelholubec@centrum.cz | +420 608 374787
FACILITUJÍ: RNDr. Mgr. Lenka Kočí a Ing. Robo Jankovich
 
Vytváření společenství – Community Building Workshop (CBW) vyvinul Scott M. Peck, americký psychiatr a autor bestselleru Nevyšlapanou cestou. Seminář je založen na jeho knize V jiném rytmu. Jeho (a naše) VIZE zní: "V mém srdci je touha po míru ve světě. Vzhledem k ranám a odmítnutím, které jsme utržili v minulých vztazích, se bojíme podstoupit riziko odzbrojit sami sebe. V našem strachu, opomíjíme sen po autentickém společenství a bereme ho pouze jako vizionářský. Ale existují cesty, podle kterých se lidé mohou vrátit zase k sobě, a díky kterým se staré rány mohou uzdravit. A to je posláním seminářů Vytváření společenství/ Community Building, učit tyto principy - aby se naděje stala opět reálnou – a tuto vizi doopravdy uskutečnit ve světě, který téměř zapomněl, co to znamená nádhera být člověkem."