COMMUNITY BUILDING - "the next generation of team building"

05.09.2018 13:55
1. - 3. 11. 2018, Praha

Zajímá Vás osobnostní rozvoj, skupinový koučing, nebo umět jít do neznáma? Chtěli byste si zlepšit dovednost aktivně naslouchat, komunikovat efektivně, být autentický, empatický a umět nechat věci plynout?

Pak přijďte na exkluzivní zážitkový seminář (Budování komunit podle M. Scotta Pecka, autora bestselleru Vytváření společenství) vedený špičkovými facilitátory ze Spojených států.

Je možnost přijít na zkušenostní 3 denní seminář, který má také charakter intezivního skupinového coachingu nebo se i přidat na 4. den, kde zažijete praktické ukotvení zažitých znalostí do rovin Vašeho osobního, profesního života.

PŘEDBĚŽNÁ REGISTRACE ZDE: https://bit.ly/cbw-pre-registration

KDY: čtvrtek 1. 11. 2018 od 8,30 - sobota 3. 11. 2018 do 16,00
KDE: Praha
CENA: Cena je od 7990 Kč s DPH na jednotlivce (v závislosti od datumu a podmínek registrace). V ceně je zahrnutý oběd, svačina a neomezené pití - káva, voda, čaj. Dále je možnost zvýhodněného ubytování v hotelu, ve kterém bude seminář probíhat.
FACILITÁTOŘI: Edward Groody (US) a Timothy Dempsey (US)
KONTAKT: Ján Palenčár, info@institutbk.cz, tel.: 00 420 608 622 091, web: www.institutbk.cz

Celý seminář je vedený v angličtině, ale nemusíte se obávat o to, jestli to zvládnete. Očekávame, že se dokážete domluvit v angličtině, ale určitě je možnost, aby Vám se složitým vyjádřením pomohl někdo ze skupiny. Seminář nebude simultánně překládán.

VÍCE INFORMACÍ ZDE: https://bit.ly/CBW-flyer-nov-2018

 
Ed je prezidentem a předsedou představenstva CBI (neziskové organize pro Budování Společenství). Je prezidentem společnosti Ed Groody & Associates, Inc., firmy pro rozvoj a poradenství organizací. On a jeho tým konzultantů pomáhají společnostem dosahovat výjimečných výsledků a vytvářejí ducha Společenství na pracovišti od roku 2001. Edward se specializuje na pomoc lídrům s prováděním změn způsobem, který angažuje a ctí lidi. Vedl a facilitoval velmi  úspěšné finanční a kulturní změny v různých průmyslových a podnikových prostředích. Edward je jedním z hrstky jedinců, kteří trénovali a přímo spolupracovali s M. Scott Peckem, M.D.
 
Tim je výkonným ředitelem společnosti CBI. Tim začal svou kariéru žitím s propuštěnými vězni v síti tzv. "přechodových domů" v období mezi jeho vysokoškolským a postgraduálním studiem. Od té doby věnoval 25 let práce provozování vysoce úspěšných veřejně prospešných programů pro návrat vězňů do běžného života. Tyto programy stojí na zásadách Budování Společenství a jejich praxi pro komparativní výhodu. Výsledkem tohoto období bylo založení celonárodního programu pro integraci vězňů, které financoval do výše 30% jeho rozpočtu.