Autentickou komunikací k blízkým vztahům

27.04.2018 17:00

27. - 30. 4. Brno, Naživo.
 
Zveme vás na netradiční zážitkový skupinový proces, který učí pravdivou, autentickou a respektující komunikaci. Je to dobrodružství, ve kterém znovu-vytváříte sebe a objevujete ostatní. Naučíte se mnoho o skupinové dynamice, komunikaci a především velmi o sobě.
 
Skutečné blízké vztahy doprovázené naplňující komunikací se mohou dít pouze tam, kde jsou lidé ve „stavu opravdové komunity“. Častou komunikační strategií bývá přizpůsobování, upozadění se, boj, soutěživost, srovnávání, aj. Cesta k autentické respektující komunikaci vyžaduje ochotu lidí vnímat se navzájem, naslouchat si, být upřímný k sobě i ostatním, být otevřený, sdílet sebe a své zkušenosti, i mlčet, když zde není nic k řečení, přestože to může být těžké. Pak je zde šance v kontaktu s druhými prožít „stav opravdové komunity“.
 
Workshop je vhodný jak pro jednotlivce, kteří mají zájem především o svůj osobní růst, tak pro členy nejrůznějších týmů, organizací či skupin, kteří chtějí do svých vztahů přinést více uvědomění a autentičnosti.
 
Vytváření komunity – Community Building Workshop (CBW) vyvinul Scott M. Peck, americký psychiatr a autor bestselleru "Nevyšlapanou cestou". Seminář je založen na jeho knize V jiném rytmu. Jeho a i naše vize zní:
 
Vize S. Pecka: "V mém srdci je touha po míru ve světě. Vzhledem k ranám a odmítnutím, které jsme utržili v minulých vztazích, se bojíme podstoupit riziko odzbrojit sami sebe. V našem strachu, opomíjíme sen po autentickém společenství a bereme ho pouze jako vizionářský. Ale existují cesty, podle kterých se lidé mohou vrátit zase k sobě, a díky kterým se staré rány mohou uzdravit. A to je posláním seminářů Vytváření společenství/ Community Building, učit tyto principy - aby se naděje stala opět reálnou – a tuto vizi doopravdy uskutečnit ve světě, který téměř zapomněl, co to znamená nádhera být člověkem." S. Peck
                
  • Kdy: 27. - 30. 4. 2018
  • Kde: prostor NAŽIVO, Václavská 12, Brno
  • Cena: při uhrazení do 1. 4. je cena 3400 Kč, pro dvojice 6400 Kč, poté 3650 Kč (pro dvojice 6900 Kč). Sleva 20% pro studenty, RD, důchodce, zaměstnance v nezisku.
  • Přihlášky: vyplňujte na https://goo.gl/forms/iqCMCCBGX6CjHj6q2. Počet míst je omezen! Přihlašujte se proto včas.
  • Facilituje: Mgr. Hana Perglerová (CZ) a Ing. Robo Jankovich (SK)
  • Kontakt: Hana Perglerová, info@hanaperglerova.cz, +420 608 114 553
  • Facebook
 
Čas semináře: 
PÁTEK 17:00 - 21:00 
SOBOTA 9:00 - 21:00
NEDĚLE 9:00 - 21:00
PONDĚLÍ 9:00 – 17:00