Proběhlé akce

Facilitovali: Robo Jankovich, Martin Rybář (kofacilitovala Hana Perglerová). Účastnilo se 15 lidí. Jeden z nejtěžších seminářů. Reflexe ze semináře zde.
Facilitovali: Robo Jankovich, Martin Rybář. Bylo 17 účastníků. Tentokrát jsme si více ošahali, co může s procesem dělat přítomnost manželských párů. A ačkoliv jsme velmi diskutovali, zda jsme komunitu vytvořili či ne, byl to velice pěkný seminář.
Konaly se pravidelné každotýdenní schůzky v malém kruhu facilitátorů a zájemců.
Facilitovali: Robo Jankovich, Hana Perglerová. Zatím stále drží prvenství s nejmenším počtem účastníků, bylo pouhých 10 statečných. Fotografie z akce zde.
Facilitovali: Robo Jankovich, Dita Majerová. Uzavřený seminář uskutečněný na zakázku pro kolektiv pracovníků v jedné firmě.
Facilitovali: Robo Jankovich a Julka Halamová. Zvláštností semináře bylo, že se ho zúčastnilo několik lidí, kteří byli léčení na psychické onemocnění. Více fotek zde.
Facilitovali: Robo Jankovich, Martin Rybář (a kofacilitovaly Janka Jankovichová a Dita Majerová). Bylo 15 účastníků. Na tomto semináři byla poprvé Hana Perglerová, která zde zažila osvícení :). Fotografie z akce zde.
Facilitovali: Robo Jankovich, Julka Halamová. Zvláštností této akce byla okolnost, že přibližně polovina účastníků byli veteráni ze semináře z počátku roku 2004, a druhá polovina byli nováčci - každý veterán přitom pozval jednoho nováčka.
Facilitoval: Martin Rybář. Robo Jankovich, Julka Halamová. Tento nadšenecký seminář byl nakonec částečně párovým, zúčastnilo se ho hned několik párů, což při nízkém počtu účastníků zvýšilo náročnost facilitace procesu.
Facilitovali: Robo Jankovich, pomáhala Janka Jankovichová. Seminář pro lidi, kteří chtěli vytvořiť Brdárské spoločenství na Slovensku.
Facilitoval: Martin Rybář.
1999 ČSDZ (Česká společnost pro duševní zdraví) Nejstarší vzpomínky Martina Rybáře na akce ve smyslu Peckovských komunit: „Několik let jsem se každých 14 dní (a v některých fázích i každý týden) zúčastňoval setkání malé podpůrné skupiny. „
Záznamy: 25 - 36 ze 36
<< 1 | 2 | 3