Proběhlé akce

Facilitovali Robo Jankovich a Lenka Kočí. Účastníků bylo 15 včetně několika obyvatel místní komunity a komunity v Bedřichovicích, čímž se tento seminář mohl chlubit prvenstvím takovýchto účastníků komunitu skutečně žijících. Seminář se odehrával v nádherném prostředí centra Lorien, kde na nás...
Facilitovali Robo Jankovich a Hana Perglerová. Seminář se konal v žilinském Ekocentru a bylo nás 24 objevitelů. Krásné fotky od Tomáše Šikuly najdete zde.
Facilitovaly: Lenka Kočí a Janka Jankovichová. Seminář se opět konal v rámci 4. lektorského kurzu: Vědomá a aktivní příprava na mateřství a rodičovství. Účastnilo se ho 21 žen a skončil nádherným společným včelím úlem.
Facilitovaly: Lenka Kočí a Hanka Perglerová. Účastníků bylo 13, z čehož bylo neuvěřitelných 9 mužů a pouze 4 ženy :). Fotografie z akce zde. Reflexe pak zde.
Facilitoval: Lenka Kočí, Tomáš Šikula. Účastníků bylo 18 a ještě dlouho po semináři se emajlovalo a emajlovalo :). Reflexe ze semináře zde.
Facilitovaly: Lenka Kočí, Janka Jankovichová. Seminář se konal v rámci 3. lektorského kurzu A centra: Vědomá a aktivní příprava na mateřství a rodičovství. Účastnilo se ho 26 žen. Tento seminář nesl ducha celostního porodu.
Experiment komunitního procesu bez facilitátorů s následným Gateringem s cílem vytvoření vize společné práce do budoucna. Účastníků bylo 11 a byl to skutečně experiment :).
Facilitovali: Robo Jankovich, Hana Perglerová. Lidí bylo 14. Odjížděli jsme velmi naplněni novými zkušenostmi, bylo to takové hluboko emocionální až euforické. Fotografie z akce zde.
Facilitoval: Tomáš Šikula. Byl to experimentátorský víkend pro nadšence základního příjmu na Slovensku. Experimentátorů bylo asi 10.
Facilitovali: Hana Perglerová, Lenka Kočí. Seminář se konal v rámci 2. lektorského kurzu A centra: Vědomá a aktivní příprava na mateřství a rodičovství. Účastnilo se ho 27 žen.
Facilitovali: Robo Jankovich, Hana Perglerová. Bylo 14 účastníků. Pocítili jsme zde velmi silně, jak moc se na procesu podílí duch místa.
Facilitovali: Hana Perglerová, Lenka Kočí. Seminář se konal v rámci 1. lektorského kurzu A centra: Vědomá a aktivní příprava na mateřství a rodičovství. Účastnilo se ho 30 žen.
Záznamy: 13 - 24 ze 36
<< 1 | 2 | 3 >>